Uudised
Klubi
Kyokushinkai
Treeningud
Õppematerjalid
Pildigalerii
Kontakt
Viited

Kyokushin Karate seminar (Meistriklass Katas) Jõhvis

14.-16.oktoobril osalesid Eesti Kyokushin karate harrastajad Jõhvis toimuval kolmepäevasel seminaril mitmekordse maailmameistri A.Himichenko /4.dan/ juhendamisel. Nädalavahetusel toimunud viie põhjaliku treeningu jooksul töötati läbi kõik Rahvusvahelise Karate Föderatsiooni (IFK) katad, omandati uusi oskusi ja lihviti katade sooritamist. Seminaril osalesid harrastajad Paidest, Hiiumaalt, Saaremaalt,  Kohtla-Järvelt, Narvast ja Tallinnast.

Antud seminar oli väga oluline Eesti IFK klubidele ja harrastajatele. Kata e. võitlus kujuteldava vastasega on sajanditevanuse traditsiooniga karate õppimise meetod. Seminaril täiustasid õpetamismetoodikat ja lihvisid oma sooritust treenerid ja harrastajad.

Rahvusvaheline Karate Föderatsioon on enda eesmärgiks seadnud karate õpetamise metoodika,  harjutuste ja reeglite ühtlustamise IFK klubides kogu maailmas. See tagab treeningute tulemuslikkus ja kvaliteedi. Seminaril osalenud sempai'dele (treeneritele ja kogenud harrastajatele) väljastati vastavad tunnistused.
Järgmine sündmus

Seminarid ja laagrid

Võistlused